R. szk. 2019/2020

Każdy z 2-godzinnych warsztatów odbył się w piątek po zajęciach lekcyjnych w dniu 18 oraz 25 października br. Uczniowie dysponowali szkolnym sprzętem fotograficznym: lustrzanką Nikon D90 i Canon D400 oraz należącym do opiekuna Nikonem D500. Podczas fotografowania korzystali również z własnych smartfonów.

Uczniowie poznali podczas spaceru piękne zakątki Łęcznej i mimo zmęczenia fizycznego, wszyscy uczestnicy byli bardzo zadowoleni. Zajęcia były atrakcyjne, a pogoda dopisała.  Przeprowadził je p. Witold Muszyński, opiekuna koła fotograficznego.

Następne warsztaty odbędą się w czasie ferii zimowych.

Zachęcamy do obejrzenia prac uczniów wykonanych podczas warsztatów i zapraszamy również do udziału w konkursie fotograficznym.

Informacji dodatkowych udziela koordynator konkursu  – kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pobierz:

Uczestnicy warsztatów