Rada Rodziców

Organ ten od początku istnienia naszej placówki stał się ważnym filarem wspierającym działalność dydaktyczną, wychowawczą i organizacyjną szkoły. Czynny udział rodziców w procesie nauczania, kształtowania postaw dzieci, przekazywania im systemu wartości wspomaga i uzupełnia oddziaływania kadry pedagogicznej. Wychowawcy klas mogą liczyć w swych przedsięwzięciach na aktywną pomoc trójek klasowych.

Radę Rodziców stanowili i stanowią ludzie bezinteresownie oddani swojej działalności społecznej i otwarci na nowe wyzwania. Ich praca to nie jednorazowe akcje, ale całoroczna, prężna działalność. Zbierają fundusze pieniężne oraz organizują imprezy dochodowe. Zgromadzone środki finansowe każdorazowo przeznaczają na bieżące potrzeby szkoły.

Zarząd Rady Rodziców

przy Szkole Podstawowej nr 4 w Łęcznej

w roku szkolnym 2024/2025

• Przewodniczący - Andrzej Roczon
  • Za-ca przewodniczącego - Emil Dobosz
  • Sekretarz - Ewa Wrońska
  • Skarbnik - Marta Niewiadomska

• Członek Zarządu - Edyta Jakielaszek
  • Członek Zarządu - Ilona Klecha
  • Członek Zarządu - Olga Drozd
  • Członek Zarządu - Marlena Staszewska
  • Członek Zarządu - Iga Klimkiewicz-Zawisza

• Komisja Rewizyjna - Aleksandra Głowienka
  • Komisja Rewizyjna - Aleksandra Osypiuk
  • Komisja Rewizyjna - Aleksandra Walas

Składki na fundusz Rady Rodziców wynoszą:

• 50 zł - pierwsze dziecko,
  • 40 zł - drugie dziecko
  • 0 zł - następne dzieci uczące się w Szkole Podstawowej nr 4 w Łęcznej

Nr konta Rady Rodziców:

84 8741 0004 0040 1764 2000 0010

W razie wpłaty na konto Rady Rodziców w tytule przelewu prosimy o podanie imienia i nazwiska dziecka oraz klasy.

Dyżury Zarządu odbywają się
w każdy pierwszy czwartek miesiąca w godzinach: 1700 - 1800