„Obym nigdy nie był tak zajęty swoimi sprawami,

by nie zareagować na potrzeby innych

ze współczuciem i życzliwością"

Thomas Jefferson

Tradycją w naszej szkole są organizowane  przez Samorząd Uczniowski oraz bibliotekę szkolną  kiermasze, które oprócz tego, że są okazją do wyzwolenia  w naszych uczniach ogromnych pokładów kreatywności, stwarzają możliwość, aby komuś pomóc.
Dochód z tegorocznych  ozdób wielkanocnych został przeznaczony  na Adopcję Serca  oraz pomoc uchodźcom z Ukrainy.

Oczywiście, jak każdego roku, zorganizowano przy tej okazji konkurs. Nasi uczniowie kolejny raz nas nie zawiedli, bo aż 77 z nich  wykonało ozdobę wielkanocną. Oprócz pisanek, stroików i kartek z życzeniami pojawiły się kurki, króliczki oraz wiosenne ptaszki. Prace były tak wyjątkowe, że nagrodzeni zostali wszyscy uczniowie.

Dziękujemy wszystkim, którzy  zaangażowali się w  kiermasz. Kochani, to Wasze piękne prace przyczynią się do uśmiechu zarówno na twarzy Giberta jak i naszych potrzebujących sąsiadów.

Opr. Opiekunowie SU