Trzymaj Formę

Jak co roku, w grudniu, Szkoła Podstawowa nr 2 w Łęcznej zorganizowała Powiatowy Konkursu Wiedzy o Zdrowiu „Trzymaj Formę”, w którym tradycyjnie udział wzięła nasza placówka. Jak zwykle z sukcesami!

Celem konkursu jest kształtowanie nawyków prozdrowotnych wśród młodzieży poprzez promocję zdrowego stylu życia, zbilansowanej diety oraz aktywnego spędzania wolnego czasu.

Ze względów bezpieczeństwa tegoroczna rywalizacja przyjęła formułę konkursu plastycznego. Zadaniem uczniów było wykonanie plakatu na wybrany temat: zdrowia psychicznego, sportu i zdrowia, odżywiania lub uzależnień.

I miejsce zajął Mikołaj Mróz z klasy VB, a III miejsce Maja Jakielaszek z klasy VIIB. Nagrodzonym uczniom serdecznie gratulujemy, a wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział konkursie.

Opr. A. Kwiecińska