“Miarą twojego człowieczeństwa
jest wielkość twojej troski
o drugiego człowieka”.

Mieczysław Maliński

Śniegu niestety nie ma i choć sklepy mienią się tysiącami pięknych ozdób, a  kolędy przypominają, że Boże Narodzenie już blisko to w czasie pandemii wcale nie tak łatwo poczuć świąteczną atmosferę. Jest jednak coś, co sprawia, że  uzmysławiamy sobie co w tym wyjątkowym czasie jest najważniejsze - drugi człowiek. Uczniowie i nauczyciele naszej szkoły, pod skrzydłami Samorządu Uczniowskiego, postanowili włączyli się w akcje charytatywne. Zebrane produkty spożywcze,  gry, pluszaki oraz odzież zostały przekazane na akcję Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę, zaś kosmetyki i inne środki pielęgnacyjne do Placówki Opiekuńczo - Wychowawczej w Kijanach.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy otworzyli swoje serce na potrzeby innych. Bez wątpienia uśmiech obdarowanych dzieci jest pięknym początkiem Bożego Narodzenia.

Opr. Opiekunowie SU