W dniu 12 grudnia w SP nr 2 w Łęcznej odbyła się X Edycja Powiatowego Konkursu o Zdrowiu pod hasłem „Trzymaj Formę”. Celem konkursu było kształtowanie prozdrowotnych nawyków wśród młodzieży poprzez promocję zasad zdrowego i aktywnego stylu życia.

W dniu 12 grudnia w Szkole Podstawowej nr 2 w Łęcznej odbyła się X Edycja Powiatowego Konkursu o Zdrowiu pod hasłem „Trzymaj Formę”. Organizatorami przedsięwzięcia byli Stacja Sanitarno–Epidemiologiczna i Szkoła Podstawowa nr 2 w Łęcznej. Celem konkursu było kształtowanie prozdrowotnych nawyków wśród młodzieży poprzez promocję zasad zdrowego i aktywnego stylu życia. Uczestnicy rywalizowali w dwóch kategoriach: konkurs wiedzy i konkurencje sportowe. Naszą szkołę reprezentowali: Julia Chapuła i Nikodem Bednarski z klasy VIII a oraz Dawid Oleszek z klasy III a gimnazjum. Poziom wszystkich reprezentantów szkół powiatowych był wysoki i ostatecznie nasza szkoła zajęła V miejsce. Natomiast praca plastyczna Kamili Bąk z klasy III a gimnazjum pod hasłem „Recepta na zdrowie” została wyróżniona i nagrodzona. Konkurs mimo rywalizacji, przebiegał w serdecznej atmosferze a zakończony został zdrowym poczęstunkiem.

Opr. Agnieszka Kwiecińska