W dniach 23 i 24  października 2018 roku w bibliotece naszej szkoły po raz kolejny odbył się Konkurs Pięknego Czytania. Uczestniczy zaprezentowali gremium fragmenty poezji i prozy odwołujące się do hasła Piękna nasza Polska cała. W ten szczególny sposób uczniowie klas I - VII oraz III gimnazjum zaakcentowali 100. rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę.

Najlepsi okazali się:

•  Paulina Pacek  – kl. II A
  • Wiktor Gontarczyk  – kl. II B
  • Iwo Rylski  – kl. II C
  • Julian Koziej, Ewa Siegieda, Maria Walatek  – kl. II D.
  • Bianka Mikiciuk  – kl. II E
  • Lena Gańska, Przemysław Woźniak  – kl. III A
  • Julia Biała  – kl. III B
  • Martyna Kaźmierczyk – kl. IV B
  • Barbara Słowik – kl. IV E
  • Bernadeta Słowik – kl. IV E
  • Aleksandra Proć – kl. V A
  • Marcel Lewkowicz – kl. V B
  • Julia Książek – kl.VI C
  • Matylda Wójcik – kl. VII A
  • Nikola Cieniuch – kl. VII B
  • Magdalena Stec – kl. III B gim.
  • Jadwiga Sidor – kl. III B gim.
  • Bartosz Tomczak – kl. III D
  • Estera Wardak – kl. II D gim.

Nagrodę specjalną otrzymała Aleksandra Trąbka z kl. IV A. Pozostali uczestniczy otrzymali wyróżnienia.

W klasach starszych dyplomy oraz nagrody książkowe wręczała wicedyrektor – pani Anna Górecka. Natomiast w klasach młodszych nagrody i wyróżnienia zostaną wręczone na uroczystości z okazji Święta Niepodległości.

Wszystkim nagrodzonym i wyróżnionym składamy serdeczne gratulacje!

Opr. K. Kowal, G. Iwanek, M. Olech, E. Polak