Dnia 30.10.2018 r. w ramach projektu „Piękna nasza Polska cała” klasy II „A” i II „B” brały udział w warsztatach zorganizowanych przez Panią Joannę Grzesiak z Domu Tradycji Ludowej w Starej Wsi. Tematem warsztatów było przygotowanie domków na klucze w barwach ojczystych. Dzieci miały nie lada zadanie, a mianowicie miały pomalować swoje drewniane domki na klucze za pomocą specjalnych farb akrylowych i różnego rodzaju pędzli. Po półtoragodzinnej pracy powstały piękne domki w barwach ojczystych, które będą zdobiły ściany mieszkań dzieci.