Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursie plastycznym „Kto Ty jesteś? Niepodległość oczami dziecka”, którego organizatorem  była Filia nr 3 Miejsko – Gminnej Biblioteki Publicznej im Zbigniewa Herberta w Łęcznej.

Dnia 25.10.2018 w MGBP Filia nr 3 odbyło się rozstrzygnięcie konkursu.

Uroczyste wręczenie nagród rozpoczął występ dzieci z klasy I A ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Łęcznej. Uczniów przygotowała pani Marzena Florek. Następnie dzieci wspólnie zaśpiewały piosenkę pt. „Jestem  Polką i Polakiem”.
Nagrody i podziękowania zostały wręczone przez burmistrza Łęcznej pana Leszka Włodarskiego, przewodniczącego Rady Miasta pana Krzysztofa Matczuka oraz dyrektor MGBP panią Danutę Panas.
Na konkurs wpłynęło 161 prac ze szkół podstawowych, ośrodków kultury Miasta i Gminy Łęczna.
Jury konkursu w ocenie prac kierowało się zgodnością tematyczną z hasłem i regulaminem konkursu, przyznając nagrody i wyróżnienia w dwóch grupach wiekowych oraz wyróżnienia pozaregulaminowe:

GRUPA WIEKOWA 6-7 LAT

II miejsce - Wiktoria Gora