Zachęcamy uczniów z klas I - VIII do udziału w IX Międzyszkolnym Konkursie Grafiki Komputerowej „Jan Paweł II – przyjaciel młodzieży” zorganizowanym pod honorowym patronatem Kuratora Oświaty w Lublinie.

Celem konkursu jest poszerzenie wiedzy z zakresu technologii informacyjnej, a w szczególności grafiki komputerowej oraz praktyczne wykorzystanie zdobytych umiejętności.
Temat konkursu jest również okazją do bliższego zapoznania się z życiem wielkiego Polaka Papieża Jana Pawła II w 40. rocznicę pontyfikatu.

W etapie szkolnym wydrukowane prace na bloku technicznym w formacie A5 (148mm x 210mm) przyjmują do 10 października 2018r. nauczyciele:

• Pani Elżbieta Polak - klasy I-III
  • Pan Witold Muszyński - klasy IV - VI
  • Pan Waldemar Jagiełło - klasy VII - VIII

Planowana również jest wystawa prac konkursowych w SP nr 4 w Łęcznej i podsumowanie etapu szkolnego konkursu z wręczeniem upominków i dyplomów.

Więcej informacji w załączonym Regulaminie konkursu.