Dnia 5.06.2018 przedstawiciele  naszej szkoły  pod opieką  p. Urszuli Bojarskiej uczestniczyli w koncercie podsumowującym  X edycję  akcji ”Twój Dar Serca dla Hospicjum”.

Dnia 5.06.2018 przedstawiciele  naszej szkoły  pod opieką  p. Urszuli Bojarskiej uczestniczyli w koncercie podsumowującym X edycję  akcji ”Twój Dar Serca dla Hospicjum”.

Koncert odbył się w auli  Caritas Archidiecezji Lubelskiej. Na imprezie obecna była Kurator Oświaty p. Teresa Misiuk, założyciel i prezes  Lubelskiego Hospicjum dla Dzieci im. Małego Księcia - o. Filip Buczyński oraz przedstawiciele  władz  prezydenta Miasta Lublina. Licznie zgromadzona młodzież z całego województwa lubelskiego obejrzała koncert w którym wystąpili uczniowie lubelskich szkół oraz zespół taneczny z Ukrainy.