11 czerwca uczniowie naszej szkoły mieli okazję zaprezentować swoje umiejętności recytatorskie podczas szkolnego konkursu recytatorskiego „Mój ulubiony wiersz”.

Poezja - szept duszy, myśli uchwycone w wersy, uczucia pląsające między strofami.

Od Mickiewicza po Barańczaka, trwa niczym most, łączy rzeczywistość z tą łzą zastygłą na policzku człowieka.

Jury w składzie: pani dyrektor Anna Górecka, pani Alina Knap, pani Grażyna Iwanek, nie miały łatwego zadania, bowiem uczestnicy zaprezentowali wysoki poziom i bardzo szeroki wachlarz poetyckich upodobań.

Po burzliwych obradach wyłoniono najlepszych:

• I miejsce: Karolina Adamczyk, Julia Książek
  • II miejsce: Wiktoria Grzywacz, Estera Wardak
  • III miesjce: Nikola Cieniuch, Oliwier Fryt
  • Wyróżnienia: Wiktoria Dziedzicka, Marcel Lewkowicz

Nagrody ufundowała Rada Rodziców, zaś konkurs przygotowali nauczyciele języka polskiego.

Gratulujemy nagrodzonym i zapraszamy za rok.