images/newsy/sp4/slajd/jubileusz1.gif

W styczniu 2023 w naszej szkole, odbyły się zajęcia warsztatowe, na których uczniowie klas pierwszych oraz klasy 3B uczyli się wykonywać kolorowe, pachnące mydełka.

Uczestnicy dowiedzieli się, jakie składniki potrzebne są do produkcji mydełek. Były to: bazy mydlane, zapachy, różnokolorowe barwniki, błyszczące, brokatowe dodatki oraz silikonowe foremki. Właściwości składników rozpoznawali poprzez zmysły. Pani Olga Gilewicz zapoznała uczniów z kolejnymi etapami produkcji a następnie każde dziecko mogło wybrać kształt, zapach, kolory oraz różne elementy dekoracyjne. Dzieci z niecierpliwością czekały na finał – wyjęcie gotowego produktu z foremki.
To była nie tylko świetna zabawa, ale były to też  pachnące, bardzo ciekawe i twórcze zajęcia edukacyjne z produkcji mydła glicerynowego.
Opr. Anna Stacharska

MICROSOFT 365

ODKRYJ KSIĄŻKI

MOL NET+

KURATORIUM

CLASSROOM

E-DZIENNIK

REALIZUJEMY PROGRAMY

Projekt Erasmus+
„Już dziś zaplanuj swój sukces”
Program Centrum Mistrzostwa Informatycznego
Aktywizacja młodzieży uzdolnionej informatycznie
Program SuperKoderzy
Robotyka i programowanie.

KALENDARZ WYDARZEŃ

Szkoła Odkrywców Talentów
Tytuł Ministerstwa Edukacji Narodowej.