images/newsy/sp4/slajd/jubileusz1.gif

Jak co roku w listopadzie uczniowie Naszej szkoły wzięli udział w wielu akcjach związanych z Kampanią „19 dni przeciwko krzywdzeniu dzieci i młodzieży”.

W ramach Kampanii, Zespół Interdyscyplinarny w Łęcznej zorganizował grę terenową „10 sekund”, w której rywalizowały ze sobą szkoły podstawowe z Łęcznej i okolic. Naszą szkołę  reprezentowały dwie drużyny „SP 4 – pomarańcze” oraz „Dobroduszna Drużyna”. Grupy, mimo niesprzyjającej pogody, dzielnie zdobywały sprawności w różnych punktach na terenie Naszego miasta, wykazując się przy tym sprawnością zarówno fizyczną jak i intelektualną. Na mecie w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Łęcznej na drużyny czekała niespodzianka w postaci słodkich poczęstunków i loterii!  Uczniowie z Naszej szkoły w rywalizacji uzyskali II oraz III miejsce. Gratulujemy wszystkim uczestnikom wytrwałości, sprytu oraz bystrości umysł.

Kolejnym działaniem w ramach Kampanii „19 dni przeciwko krzywdzeniu dzieci  i młodzieży” była objazdowa wystawa obrazów, które przygotowały wraz  z opiekunami dzieci  z łęczyńskich przedszkoli. Piękne dzieła zawisły w różnych miejscach w Naszej szkole, a uczniowie wzięli udział w konkursie, polegającym na znalezieniu 10 obrazów oraz zrobieniu sobie z nimi kreatywnych zdjęć. Pomysłowość naszych uczniów nie znała granic !

I miejsce w konkursie otrzymały Lena Wach I Diana Pelczarska z klasy 5 B,

II miejsce zajęli Mateusz Trojak oraz Adrian Maciąg z klasy VIII B.

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy i gratulujemy!

Oprócz wymienionych akcji i konkursów psycholog szkolny wraz z uczniami z Pokoju Przyjaźni stworzyła gazetkę szkolną na temat przeciwdziałania przemocy oraz reagowania na akty przemocy wobec dzieci i młodzieży, rozdawała ulotki dot. w/w tematu oraz rozmawiała z uczniami na temat ich praw.

Zapraszamy do galerii zdjęć z wydarzeń.

MICROSOFT 365

ODKRYJ KSIĄŻKI

MOL NET+

KURATORIUM

CLASSROOM

E-DZIENNIK

REALIZUJEMY PROGRAMY

Projekt Erasmus+
„Już dziś zaplanuj swój sukces”
Program Centrum Mistrzostwa Informatycznego
Aktywizacja młodzieży uzdolnionej informatycznie
Program SuperKoderzy
Robotyka i programowanie.

KALENDARZ WYDARZEŃ

Szkoła Odkrywców Talentów
Tytuł Ministerstwa Edukacji Narodowej.