Start
images/newsy/sp4/slajd/jubileusz1.gif

W dniu 15.11.2023 r. uczniowie klas: IIB, IIC, IID, IIE wraz z nauczycielami wybrali się na wycieczkę do Teatru im. H.Ch. Andersena w Lublinie. Celem wycieczki było między innymi rozbudzanie zainteresowania kulturą oraz wyzwalanie pozytywnych uczuć i emocji.

Dzieci dowiedziały się, jak bezpiecznie podróżować autokarem oraz poznały zasady prawidłowego zachowania się w teatrze. Były zafascynowane miejscem, w którym się znajdowały. Obejrzały wspaniały spektakl pt.: „Lekcje niegrzeczności, czyli Łysol i Strusia”.
Główną bohaterką przedstawienia była Strusia, najgrzeczniejsza dziewczynka w klasie. Wszystko byłoby dobrze, gdyby nie to, że w jej życiu pojawił się zwariowany pies Łysol. To on stał się jej prawdziwym przyjacielem. Nauczył Strusię, jak czerpać z życia radość, a nie tylko podporządkowywać się zasadom i regułom. Dzięki Łysolowi bohaterka z wiecznie przytakującej i godzącej się na wszystko dziewczynki zmieniła się w otwartą i wierzącą w siebie osobę.
Dzieci na tym spektaklu bawiły się wspaniale! Słodkie uśmiechy, radosne opowieści oraz gromkie brawa po przedstawieniu są z pewnością dowodem na to, że wycieczkę można uznać za udaną.

Opr.  B. Słomka, A. Stacharska.,  M. Choińska, M. Olech, E. Żelechowska

MICROSOFT 365

 

ODKRYJ KSIĄŻKI

MOL NET+

KURATORIUM

CLASSROOM

E-DZIENNIK

REALIZUJEMY PROGRAMY

Projekt Erasmus+
„Już dziś zaplanuj swój sukces”
Program Centrum Mistrzostwa Informatycznego
Aktywizacja młodzieży uzdolnionej informatycznie
Program SuperKoderzy
Robotyka i programowanie.

KALENDARZ WYDARZEŃ

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

NASZE SUKCESY

Szkoła Promująca Zdrowie
Krajowy Certyfikat
Szkoła Odkrywców Talentów
Tytuł Ministerstwa Edukacji Narodowej.