Start
images/newsy/sp4/slajd/jubileusz1.gif

Dnia 10 października 2023 r. obchodziliśmy Światowy Dzień Zdrowia Psychicznego. Z tej okazji psycholog szkolny Katarzyna Sierpińska wraz z uczniami, prowadzącymi szkolnego Tik-Toka, zorganizowała akcję szkolną ,,Zdrówko psychiczne”.

 Miała ona na na celu promowanie zdrowych nawyków i metod dbania o swoją psychikę. Uczniowie zebrali wśród uczniów i nauczycieli pomysły na to jak oni  dbają o swoje zdrowie psychiczne. Z pozyskanych informacji nagraliśmy szkolnego Tik-Toka, w którym przedstawiliśmy inspiracje na poprawę nastroju i ulgę psychiczną, a także stworzyliśmy tablicę szkolną z tymi pomysłami. 

Dziękujemy za udział w akcji! Dzięki zebranym i przedstawionym odpowiedziom możemy uratować osobę w kryzysie psychicznym, która na ten czas może nie mieć pomysłu, jak sobie pomóc. 

Pamiętajmy, że zdrowie psychiczne jest równie ważne jak zdrowie fizyczne. Nie bójmy się mówić o swoich uczuciach i emocjach. Jeśli czujesz się źle i potrzebujesz pomocy, nie jesteś sam! Zgłoś swoje obawy rodzicowi lub psychologowi/pedagogowi szkolnemu, lub zadzwoń pod jeden z bezpłatnych numerów pomocowych zamieszczonych w galerii zdjęć. 

MICROSOFT 365

 

ODKRYJ KSIĄŻKI

MOL NET+

KURATORIUM

CLASSROOM

E-DZIENNIK

REALIZUJEMY PROGRAMY

Projekt Erasmus+
„Już dziś zaplanuj swój sukces”
Program Centrum Mistrzostwa Informatycznego
Aktywizacja młodzieży uzdolnionej informatycznie
Program SuperKoderzy
Robotyka i programowanie.

KALENDARZ WYDARZEŃ

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29

NASZE SUKCESY

Szkoła Promująca Zdrowie
Krajowy Certyfikat
Szkoła Odkrywców Talentów
Tytuł Ministerstwa Edukacji Narodowej.