images/newsy/sp4/slajd/jubileusz1.gif

Klasy III e i III b wzięły udział w wyjątkowym spotkaniu z piłkarkami GKS Górnik Łęczna. Zawodniczki oprowadziły uczniów po stadionie i opowiedziały o swojej pasji, jaką jest gra w piłkę nożną.

Najważniejszym elementem wycieczki była lekcja wychowania fizycznego, gdzie uczniowie po wspólnej rozgrzewce wykonywali ćwiczenia na obwodzie stacyjnym. Zmagania sportowe przyniosły wiele radości, każdy starał się po mistrzowsku wykonać zadania. Na zakończenie spotkania wszyscy uczestnicy wycieczki zrobili sobie wspólne zdjęcia z piłkarkami i mieli okazję poprosić o autografy. Pobyt na stadionie i spotkanie z zawodniczkami były dla dzieci wspaniałym przeżyciem, a także zachętą do dalszych zmagań sportowych.

Opr. Maria Hawrylak, Wioletta Tchórzewska

MICROSOFT 365

ODKRYJ KSIĄŻKI

MOL NET+

KURATORIUM

CLASSROOM

E-DZIENNIK

REALIZUJEMY PROGRAMY

Projekt Erasmus+
„Już dziś zaplanuj swój sukces”
Program Centrum Mistrzostwa Informatycznego
Aktywizacja młodzieży uzdolnionej informatycznie
Program SuperKoderzy
Robotyka i programowanie.

KALENDARZ WYDARZEŃ

Szkoła Odkrywców Talentów
Tytuł Ministerstwa Edukacji Narodowej.