R. szk. 2021-2022

Celem konkursu było odkrywanie młodych talentów i promowanie uzdolnionych uczestników.  Organizatorami konkursu byli nauczyciele świetlicy szkolnej.

A oto  lista uczestników i kilka słów o nich:

• GRUPA I   Zofia Soczewińska  swoim wykonaniem piosenki ,, Czerwona kalina" w języku ukraińskim wyśpiewała sobie III miejsce. Niejedna łza zakręciła się słuchaczom podczas tego występu.

• GRUPA II Anna Szóstyk swoim czystym głosem i piękną barwą okraszoną  urokiem osobistym wyśpiewała I miejsce, wykonując  piosenkę Bryska “ Odbicie”.

• GRUPA III Michalina Kołodziej- Wysocka zaprezentowała taniec. Michalinka  to dziewczynka pełna wdzięku oraz  uroku osobistego, a taniec to jej żywioł.

• GRUPA IV Leon Steć zagrał na keyboardzie i zaśpiewał  piosenkę. Bardzo lubi śpiewać, grać  i widać, że ma dużą wrażliwość muzyczną. Czekamy z niecierpliwością na to jak Leon rozwinie swój niewątpliwy talent.

• GRUPA V  Stanisław Świtacz zagrał na perkusji własną kompozycję. Swoim energetycznym  wykonaniem poruszył całą publiczność i zajął  IV miejsce.

• GRUPA VI Kornelia Bieniek zaprezentowała  piosenkę Sanah  ,,Szampan”. Dziewczynka ma  bardzo ładną barwę  głosu i talent wokalny. Jej wykonanie zachęciło do  śpiewu całą publiczność. Dziewczynka została nagrodzona gromkimi brawami.

• GRUPA VII Ada Chodaj, Maja Chodaj, Zuzia Pałys, Maja Galarda i Wiktoria Czajka to dziewczynki z zespołu taneczno-wokalnego ,, Sofijki". Uczestniczki konkursu z dużym wdziękiem, zaprezentowały taniec oraz pięknie zaśpiewały utwór Alvaro Soler
    ,,Sofia”.

Wszystkie występy były interesujące i często zaskakujące. Uczestnicy z dużą swobodą i   uśmiechem  na twarzach prezentowali się na  scenie. Występy zostały nagrodzone gromkimi oklaskami. Po burzliwych obradach i skrupulatnym podliczeniu przydzielonych punktów jury wyłoniło laureatów:

• I miejsce - Anna Szóstyk, Leon Steć, Zespół ,,Sofijki"
  • II miejsce - Kornelia Bieniek, Michalina Kołodziej
  • III miejsce - Zofia Soczewińska
  • IV miejsce - Stanisław Świtacz.

Wszyscy występujący stworzyli radosną oraz pełną wzruszeń atmosferę. Uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy oraz nagrody rzeczowe. Szczególne podziękowania kierujemy do Rady Rodziców za dofinansowanie przedsięwzięcia. Gratulujemy wszystkim uczestnikom! Do zobaczenia w kolejnej  edycji szkolnego "Mam Talent".

Opr. Sylwia Malczyk-Węcławska