R. szk. 2021-2022

Dzieci zwiedziły stadion GKS Górnik Łęczna, szatnie dziewcząt oraz  dowiedziały się, jak trudny i wymagający jest zawód piłkarza, i jak ważne jest wykonywanie tego zawodu z pasją. Następnie na hali sportowej  uczestniczyły w profesjonalnym treningu, po którym rozegrały mecz  z zawodniczkami GKS Górnik Łęczna.

Na zakończenie spotkania uczniowie wręczyli zawodniczkom własnoręcznie narysowane portrety, podziękowania oraz słodki upominek. W zamian otrzymali breloczki oraz smycze i długopisy z logo drużyny.

Wszyscy bawili się znakomicie, a piłkarki odkryły wiele talentów wśród uczniów klasy 2b naszej szkoły.

Dziękujemy prezesowi GKS Górnik Łęczna za umożliwienie nam zwiedzenia stadionu, a piłkarkom za niezwykle fascynujące spotkanie. Życzymy wiele sukcesów i trzymamy kciuki za ostatni mecz w tym sezonie.

Dla nas już teraz jesteście Mistrzyniami!