R. szk. 2019/2020

W związku z tym prowadzący projekt zostali zaproszeni na seminarium Podziel się sukcesem programu Erasmus+, które odbędzie się w dniach: 5-6 lutego w Warszawie. Celem spotkania jest podsumowanie dokonań osiągniętych przez beneficjentów programu na przestrzeni minionych 7 lat.

Dziękujemy wszystkim nauczycielom i uczniom zaangażowanym w nasze działania i mamy nadzieję, że obecnie realizowany przez nas projekt Erasmus+ „The Intelligence Games From The Part To The Future Meet Generation Z” również uzyska tak wysokie noty wśród ekspertów Narodowej Agencji.

Zespół Projektu Erasmus+

Nasz projekt „Już dziś zaplanuj swój sukces” został jednym z 33 projektów wyróżnionych przez ekspertów Narodowej Agencji. Z tej okazji przedstawiciele szkoły biorący udział w projekcie zostali zaproszeni do wzięcia udziału w seminarium pt. „Podziel się sukcesem programu Erasmus+”, które miało miejsce w Warszawie – Miedzeszyn w dniach 5-6 lutego 2020 r.

Szkołę reprezentowały:

• Pani Magdalena Majewska-Chudzik - koordynator projektu