R. szk. 2019/2020

Już od samego rana uczniowie klas trzecich z niecierpliwością czekali na imprezę andrzejkową. Wszelkie wróżby, które odbywały się w klasach pozwoliły uczniom oderwać się od rzeczywistości i przenieść się w świat marzeń i fantazji. Dzieci kultywując tradycje związane z wigilią św. Andrzeja losowały wróżby przepowiadające przyszłość, szukały swojej szczęśliwej liczby, odczytywały imiona swoich sympatii i poznawały nazwy zawodów przyszłości. Każdy uczestnik zabawy chciał wywróżyć sobie coś wyjątkowego wierząc, że wróżba się spełni. Wszyscy świetnie się bawili przy dźwiękach wspaniałej muzyki, a pyszny poczęstunek przygotowany przez rodziców tylko umilił klasowe spotkania. Czas zabawy i wróżb przebiegł w radosnej i miłej atmosferze.

Opr. wychowawczynie klas trzecich