R. szk. 2019/2020

Najpierw udaliśmy się do Przedszkola nr 3, gdzie ponad stu przedszkolaków obejrzało nasz występ. Maluszki przygotowały dla nas nawet piosenkę, a pani dyrektor – Ewa Góźdź i całe grono pedagogiczne przyjęło nas z ogromną życzliwością i ciepłem. Czuliśmy się naprawdę jak wielcy artyści.

Następnie 26 listopada wystąpiliśmy przed społecznością uczniowską naszej szkoły. Nie zabrakło piosenek, wierszy oraz informacji o Januszu Korczaku. Nasze przedstawienie spotkało się z pozytywnym odbiorem, czego potwierdzeniem były oklaski i wspólny śpiew. Przy tej okazji pragniemy również przypomnieć naszym uczniom, że oprócz praw mamy też obowiązki. Ważne jest, aby te dwie sfery szły ze sobą w parze.

W części artystycznej wzięły udział uczennice klas ósmych: Natalia Powęzka, Julia Pieniak, Wiktoria Karbowniczek, Alicja Kotowicz, Katarzyna Drozd, Gaia Gerosa, Aleksandra Kalita, Lidia Mińczuk oraz Kornelia Bąk.

Opr. Opiekunowie SU