R. szk. 2019/2020

Organizatorami Konkursu był Zespół Interdyscyplinarny ds. Przewdziałania Przemocy w Rodzinie w Gminie Łęczna oraz Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej. Celem tego przedsięwzięcia było promowanie działań profilaktycznych poprzez podnoszenie świadomości dzieci i młodzieży  na temat negatywnych konsekwencji wynikających z występowania zjawiska przemocy w rodzinie, a także zapobieganie powielaniu złych wzorców rodzinnych i środowiskowych. Laureatką konkursu w kategorii klas IV-VIII została Julia Matyś z klasy VIII c. Na wystawie w CK w Łęcznej, którą możemy zobaczyć do 20 grudnia 2019 r., znalazły się też prace uczniów z klasy IV a: Aleksandry Kwietniewskiej, Klaudii Gładysz i Przemysława Woźniaka. Wszyscy uczniowie wyróżnieni w konkursie otrzymali pamiątkowe dyplomy i upominki.

Gratulujemy sukcesu!

Oprac. Marzena Winiarska – pedagog szkolny