R. szk. 2019/2020

Podążając za słowami naszego patrona szkoły Papieża Jana Pawła II  w oddziale przedszkolnym 0 „b” realizujemy w roku szkolnym 2019/2020 innowację językową z języka niemieckiego i angielskiego pt: „Mali Poligloci”. Znajomość języków obcych to otwarte okno na świat, wiele możliwości i korzyści dla przyszłego młodego pokolenia. Im wcześniej rozpoczniemy naukę języków obcych, tym szybciej opanujemy język na poziomie komunikatywnym, umożliwiającym nam swobodne porozumiewanie się z obcokrajowcami. Dzieci  w oddziale przedszkolnym bawiąc się, odkrywają świat języków obcych poprzez wspólne śpiewanie piosenek oraz przyswajanie podstawowych słów i zwrotów. Nic tak nie cieszy, jak uśmiech i radość ze zdobywanej wiedzy i umiejętności językowych. Języki obce w naszej szkole są nadzieją, projektem lepszej przyszłości naszych małych poliglotów.