R. szk. 2017/2018

W dniu 21.12.2017r. z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia wszystkie dzieci uczęszczające na zajęcia świetlicowe wraz ze swoimi paniami spotkały się na wspólnym kolędowaniu. 

Spotkanie miało na celu integrację wszystkich grup, bliższe poznanie się oraz wspólne przeżywanie świąt i kultywowanie tradycji z nimi związanych. Na początku dzieci uczęszczające na zajęcia teatralne zaprezentowały przedstawienie pt. „Jasełka”, które wprowadziło nas w świąteczny nastrój i przypomniało o zwyczaju kolędowania. Wspólne śpiewanie kolęd rozpoczęliśmy od „Lulajże Jezuniu”, a następnie „Przybieżeli do Betlejem” itd... aż skończyliśmy na zimowych piosenkach w języku angielskim w wykonaniu dzieci uczęszczających na zajęcia z tego języka.

Na zakończenie spotkania zostały wręczone nagrody dla uczestników konkursu plastycznego na najładniejszą ozdobę świąteczną wykonaną w świetlicy. Laureatkami konkursu zostały: Ewa Siegieda, Emilia Kosiba, Amelia Wołos.

Wyróżnienia otrzymały: Arleta Hulewska, Roksana Grochowska, Patrycja Dybuś, Natalia Morawska, Kuba Turlewicz, Maja Klimek, Wiktoria Nowosad, Marcel Smoliński, Iza Dybich, Maja Kołodyńska.