Dnia 27.04.2018 r. uczniowie naszej szkoły brali udział w imprezie integracyjnej ,,Ja też mam talent”, która została zorganizowana w Zespole Szkół w Puchaczowie. W tym roku festiwal odbył się pod zaskakującym tytułem ,,Co nam w duszy gra”. Jak zwykle mogliśmy na nim podziwiać liczne występy dzieci i młodzieży z placówek specjalnych oraz szkół z oddziałami integracyjnymi. Nasi uczniowie: Patryk Keller, Dominika Huzarek, Monika Kuczyńska oraz Bartosz Kościelski otrzymali nagrody i dyplomy za najpiękniejszą prezentację swoich umiejętności w konkursie plastycznym. Pełni wrażeń, z niecierpliwością czekamy na kolejny festiwal. Mamy nadzieję, że odbędzie się za rok.

M. Bączek