Po raz kolejny, uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w obozie narciarskim w miejscowości Ząb koło Zakopanego. W tym roku zajęcia rozpoczęły się w nietypowym terminie: od 19 do 23 marca. Uczestnicy obozu mogli cieszyć się urokami prawdziwej zimy, lekkim mrozem, słońcem, jak również doskonalić umiejętności narciarskie w jeździe po świeżym śniegu. Dla podniesienia atrakcyjności, a zarazem w celu poznawania różnych tras narciarskich, zorganizowany został jednodniowy wyjazd do Ośrodka Narciarskiego Kotelnica Białczańska, a kolejnego dnia - do stacji narciarskiej Małe Ciche. Tak urozmaicony teren, trasy o różnym stopniu trudności i praca instruktorów spowodowały znaczne podniesienie umiejętności uczniów. Po pięciu dniach, zmęczeni, ale w bardzo dobrych humorach i z pozytywnym nastawieniem na kolejne wyjazdy narciarskie uczestnicy obozu powrócili do domu.

W obozie narciarskim uczestniczyli:

• Karol Więckowski
  • Kacper Więckowski
  • Natalia Więckowska
  • Oliwier Włodarski
  • Kacper Golec
  • Emilia Sławińska
  • Kamila Bąk
  • Oskar Osowski
  • Maciej Tomczak
  • Natalia Antoniewska
  • Jakub Golec
  • Jan Paźnikow
  • Łukasz Wręga
  • Kacper Wręga
  • Oliwier Oleszczuk

Grupą opiekowali się: Dariusz Korzeniewski, Jacek Fiedeń, Piotr Włodarski.