Już tradycyjnie nowy rok szkolny rozpoczęliśmy Mszą Świętą, odprawioną w intencji całej społeczności naszej szkoły przez ks. proboszcza Andrzeja Lupę w Kościele św. Barbary. Kazanie wygłosił ks. Karol Madejek, w którym zachęcał wszystkich uczniów, by w pełni korzystali z wiedzy oraz doświadczenia swoich nauczycieli, katechetów i rozwijali swoje talenty, a także pamiętali o szacunku wobec   wszystkich pracowników szkoły.

Następnie uczniowie wraz z rodzicami udali się do szkoły, gdzie spotkali się ze swoimi wychowawcami i zapoznali z planem lekcji. Szczególne przeżycie towarzyszyło zapewne uczniom klas pierwszych, którzy po raz pierwszy zasiedli w szkolnych ławkach. Z kolei  uczniowie klas czwartych rozpoczynają nowy etap nauki, co u niektórych może wzbudzać niepokój, a u innych ciekawość, gdyż poznają nowych nauczycieli, a być może i nowych kolegów.

Wszystkich uczniów serdecznie witamy w jubileuszowym roku nauki - obchodzimy  25 lecie istnienia szkoły- i życzymy samych sukcesów, a zero porażek.

Opr. W. Samborska