26 maja 2018r. uczniowie klas III oddziałów gimnazjalnych tanecznie pożegnali się ze szkołą. Uroczyście, posuwistym krokiem w takt poloneza rozpoczęli  bal gimnazjalny. Nie zabrakło wspaniałego nastroju, dobrej muzyki, smacznego jedzenia, a także występów solo samych uczniów. Niespodzianką był również smaczny tort ufundowany przez Radę Rodziców, bez której ta impreza nie byłaby możliwa. Zmęczeni zabawą gimnazjaliści z niechęcią opuszczali szkołę po północy. Dobre wspomnienia oraz mnóstwo zdjęć z pewnością nie pozwolą zapomnieć o tym wieczorze.

Opr. A. Górecka