25 stycznia odbyła się III Szkolna Parada Postaci Literackich i Filmowych. Impreza promuje czytelnictwo i udowadnia, że bohaterowie naszych ulubionych książek i filmów są dla nas tak ważni, że możemy się z nimi utożsamić.

Zaprezentowali to uczniowie klas IV – VII oraz II i III gimnazjum, którzy w barwnym korowodzie przemierzali korytarze naszej szkoły wzbudzając radość i zachwyt. Następnie w sali gimnastycznej nastąpiły prezentacje wszystkich postaci i karnawałowa dyskoteka przebierańców. Paradę, jak co roku, zorganizowali: Samorząd Uczniowski oraz Klub Buszujących w Półkach działający w bibliotece szkolnej. Słodki poczęstunek ufundowała niezawodna Rada Rodziców. Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom i organizatorom, na kolejną Paradę zapraszamy za rok.

Oprac. E. Gładosz