Po raz kolejny Nasz Szkoła wzięła udział w X już edycji akcji „Twój dar serca dla Hospicjum” organizowanej przez Lubelskie Hospicjum dla Dzieci im. Małego Księcia.   Uczniowie zorganizowali kiermasz  ozdób wielkanocnych, a  podczas prezentacji multimedialnej na korytarzu szkoły zorganizowali zbiórkę pieniędzy. Naszą akcję wsparli również pracownicy Szpitala Powiatowego w Łęcznej.

Zebrane pieniądze przeznaczone zostaną na zakup leków i sprzętu medycznego dla podopiecznych Hospicjum. W tym roku udało się zebrać rekordową kwotę – 1650,00 zł. Cieszymy się, że tak wiele osób otworzyło swoje serce i wzięło udział w naszej akcji.

Opr. Urszula Bojarska, Elżbieta Gładosz