images/newsy/sp4/slajd/jubileusz1.gif

W związku ze świętem LOP, uczniowie klas pierwszych dowiedzieli się co oznacza ten skrót i jakie są cele tej najstarszej organizacji ekologicznej w Polsce. Zespół ds Promocji Zdrowia oraz szkolne koło LOP zaproponowało wychowawcom klas pierwszych, które niewiele jeszcze słyszały na ten temat, przeprowadzenie zajęć o dowolnym scenariuszu na temat ochrony przyrody, a szczególnie ochrony zwierząt znajdujących się na liście Czerwonej Księgi Zwierząt Zagrożonych Wyginięciem.
Podsumowaniem zdobytych przez uczniów informacji była wystawa prac plastycznych,  które przedstawiają zagrożone wyginięciem zwierzęta.
Wystawa prac dzieci podoba się oglądającym, ale najistotniejszą sprawą jest świadomość ekologiczna dzieci, którą musimy właściwie kształtować od najmłodszych lat.
Z okazji dnia Ligi Ochrony Przyrody życzymy wszystkim jej Członkom oraz Sympatykom wytrwałości i systematyczności w działaniach na rzecz ochrony przyrody!

Opracowały: E. Żelechowska, M. Mizur-Lachowska

MICROSOFT 365

ODKRYJ KSIĄŻKI

MOL NET+

KURATORIUM

CLASSROOM

E-DZIENNIK

REALIZUJEMY PROGRAMY

Projekt Erasmus+
„Już dziś zaplanuj swój sukces”
Program Centrum Mistrzostwa Informatycznego
Aktywizacja młodzieży uzdolnionej informatycznie
Program SuperKoderzy
Robotyka i programowanie.

KALENDARZ WYDARZEŃ

Szkoła Odkrywców Talentów
Tytuł Ministerstwa Edukacji Narodowej.