images/newsy/sp4/slajd/jubileusz1.gif

14 lutego obchodzone jest  święto wszystkich zakochanych. W naszej szkole postanowiliśmy ten dzień nieco odmienić, aby był także okazją do wyrażenia wdzięczności za przyjaźń, wsparcie i codzienny uśmiech.

Samorząd Uczniowski przygotował specjalną skrzynkę, do której można było przez cały tydzień dostarczać kartki z życzeniami i podziękowaniami dla  nauczycieli,  przyjaciół oraz “drugich połówek”. 14 lutego specjalni posłańcy dostarczyli liściki  adresatom. Tego dnia duża część społeczności uczniowskiej  ubrała się  w czerwone barwy, co  również podkreśliło szczególny klimat, jaki tego dnia panował w szkole . Dużą popularnością cieszyły się również wykonane przez samorząd  walentynkowe ramki, w których uczniowie mogli robić sobie zdjęcia. Nie zabrakło też słodkości przygotowanych specjalnie na ten dzień.

Mały Samorząd Uczniowski także włączył się w walentynkowe obchody. Uczniowie klas I-III wykonali  przepiękne kartki, które wraz z wychowawcami umieszczali  na tablicach przy sekretariacie szkoły. Wszystkim, którzy przyłączyli się do akcji, przedstawiciele Małego Samorządu przekazali słodkie upominki.

To był dzień pełen wrażeń, ale tylko tych pozytywnych, przepełnionych przyjaźnią i radością.

Opr. Monika Okońska

Klasy I - III

Klasy IV - VIII

MICROSOFT 365

ODKRYJ KSIĄŻKI

MOL NET+

KURATORIUM

CLASSROOM

E-DZIENNIK

REALIZUJEMY PROGRAMY

Projekt Erasmus+
„Już dziś zaplanuj swój sukces”
Program Centrum Mistrzostwa Informatycznego
Aktywizacja młodzieży uzdolnionej informatycznie
Program SuperKoderzy
Robotyka i programowanie.

KALENDARZ WYDARZEŃ

Szkoła Odkrywców Talentów
Tytuł Ministerstwa Edukacji Narodowej.