images/newsy/sp4/slajd/jubileusz1.gif

Śmiało można powiedzieć, że uczniowie naszej szkoły pomaganie mają we krwi i czerpią dużą radość, gdy mogą przyczynić się do czyjegoś uśmiechu.

W listopadzie i grudniu  odbywało się wiele akcji, które miały na celu uczynić ten przedświąteczny czas weselszym na tyle, aby każdy poczuł, że są osoby, które chętnie dzielą się swoim sercem.

Udało nam się przekazać dużą ilość środków chemicznych potrzebnych  Placówce Opiekuńczo-Wychowawczej w Kijanach. Zebraliśmy zakrętki, które  zostały przeznaczone na leczenie naszego byłego ucznia oraz przygotowaliśmy słodycze, artykuły piśmiennicze, środki czystości, gry, zabawki i artykuły spożywcze dla wychowanków Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego w Bystrzycy.

Pragniemy podziękować rodzicom, pracownikom oraz wszystkim klasom, które włączyły się w akcje. To dzięki Wam na niejednej twarzy w te święta pojawi się uśmiech.

Opr. Opiekunowie SU

MICROSOFT 365

ODKRYJ KSIĄŻKI

MOL NET+

KURATORIUM

CLASSROOM

E-DZIENNIK

REALIZUJEMY PROGRAMY

Projekt Erasmus+
„Już dziś zaplanuj swój sukces”
Program Centrum Mistrzostwa Informatycznego
Aktywizacja młodzieży uzdolnionej informatycznie
Program SuperKoderzy
Robotyka i programowanie.

KALENDARZ WYDARZEŃ

Szkoła Odkrywców Talentów
Tytuł Ministerstwa Edukacji Narodowej.