images/newsy/sp4/slajd/jubileusz1.gif

Zła czarodziejka Szantrapa wabiła młode dziewczyny, aby później zamieniać je w łabędzie. Podczas polowania młody książę Zygfryd poznaje Odettę, która jest ich królową. Tylko prawdziwa miłość może ją odczarować.

Czy ta historia skończy się dobrze? Odpowiedź na to pytanie poznali uczniowie klasy 6a oraz 6d, którzy wraz z opiekunami 15 grudnia  wybrali się na wspaniały  spektakl “Jezioro Łabędzie”, gdzie artyści Teatru Tańca GRAWiTAN do pięknej muzyki Piotra Czajkowskiego opowiedzieli językiem tańca klasycznego oraz współczesnego, wzbogaconego akrobatyką,  tę przepiękną historię o miłości. W spektaklu uczestniczyło ponad 130 artystów, a  wśród nich uczennica klasy 6a - Ania Kanaszewska. Wspaniała choreografia, niepowtarzalne stroje i dekoracje sprawiły, że było to niebywałe widowisko. Na widzach ogromne wrażenie zrobił taniec w powietrzu na szarfach wertykalnych. Dla większości naszych uczniów było to pierwsze spotkanie z  baletem i tego rodzaju widowiskiem. Wszyscy  jednak byli oczarowani występem, a  gromkie brawa potwierdziły tylko, że na pewno nie żałują tego wyjazdu.

Opr. Monika Okońska

MICROSOFT 365

ODKRYJ KSIĄŻKI

MOL NET+

KURATORIUM

CLASSROOM

E-DZIENNIK

REALIZUJEMY PROGRAMY

Projekt Erasmus+
„Już dziś zaplanuj swój sukces”
Program Centrum Mistrzostwa Informatycznego
Aktywizacja młodzieży uzdolnionej informatycznie
Program SuperKoderzy
Robotyka i programowanie.

KALENDARZ WYDARZEŃ

Szkoła Odkrywców Talentów
Tytuł Ministerstwa Edukacji Narodowej.