images/newsy/sp4/slajd/jubileusz1.gif

W tym roku przypada 30-sta rocznica powstania naszej szkoły. W związku z tym okrągłym jubileuszem został zorganizowany konkurs poetycki „Moja szkoła w wersach".

Uczniowie w swych utworach lirycznych podjęli refleksje nad historią i społecznością tworzącą naszą szkołę od trzech dekad. Celem konkursu było pobudzenie wrażliwości artystycznej oraz aktywności twórczej, a także promowanie talentów pisarskich naszych podopiecznych. Warto dodać, że uczniowie wykazali się kreatywnością, artystycznym polotem i poczuciem humoru. A co najważniejsze ukazali w swych pracach indywidualną perspektywę oraz własne wspomnienia związane z naszą „Czwórką", dodając przy tym kolejne cegiełki do kart historii naszej szkoły.

Rozstrzygnięcie konkursu odbyło się w dniu 8 listopada 2023 r. Nagrody dla uczestników ufundowała Rada Rodziców.
Jury w składzie: p. Monika Okońska, p. Weronika Winiarska, p. Barbara Woźnica nagrodziło i wyróżniło prace następujących uczniów:

KLASY IV-VI:

• I miejsce - Szymon Bielak
  • II miejsce - Mateusz Nowak
  • III miejsce - Martyna Żmudziak
  • Wyróżnienie- Filip Pietrzak

Klasy VII-VIII:

• I miejsce - Maria Walatek
  • II miejsce- Ewa Siegieda
  • III miejsce - Lena Madyniak
  • Wyróżnienie- Zuzanna Jońska

Pozostali uczestnicy: Kinga Gerosa, Dawid Sierpiński, Antoni Mróz, Mikołaj Mróz, Nadia Sierpińska, Maja Szewczak, Adam Kanaszewski, Lena Sprawka, Antoni Rożek, Natalia Sondaj, Aleksandra Bubic, Natalia Ryć, Maja Jurczuk.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu i życzymy dużo wytrwałości oraz kreatywności w rozwijaniu swojej pasji pisarskiej!
Opr. Weronika Winiarska

MICROSOFT 365

ODKRYJ KSIĄŻKI

MOL NET+

KURATORIUM

CLASSROOM

E-DZIENNIK

REALIZUJEMY PROGRAMY

Projekt Erasmus+
„Już dziś zaplanuj swój sukces”
Program Centrum Mistrzostwa Informatycznego
Aktywizacja młodzieży uzdolnionej informatycznie
Program SuperKoderzy
Robotyka i programowanie.

KALENDARZ WYDARZEŃ

NASZE SUKCESY

Szkoła Odkrywców Talentów
Tytuł Ministerstwa Edukacji Narodowej.