Zastępstwa w dniu 26.10.2023 czwartek
|
Izabela Czupryn
|
lekcja
|
opis
|
zastępca
|
uwagi
|
podpis
|
1
|
2 b(2) - Złączenie grup
|
|
B. Słomka
|
|
2
|
3 b(2) - Złączenie grup
|
|
W. Tchórzewska
|
|
3
|
2 a(2) - Złączenie grup
|
|
K. Korgol
|
|
4
|
3 c(2) - Złączenie grup
|
|
B. Kasprzak
|
|
5
|
4 a(1) - Uczniowie zwolnieni do domu
|
|
|
|
dyżury
|
po lekcji
|
miejsce
|
zastępca
|
uwagi
|
podpis
|
|
pwDL
|
A. Bednarska
|
|
|
2
|
pwDP
|
M. Wójcik
|
|
|
3
|
pwDL
|
A. Lipińska
|
|
|
|
|
|
|
|
Zbigniew Dyrka
|
lekcja
|
opis
|
zastępca
|
uwagi
|
podpis
|
5
|
4 a(2) - Uczniowie zwolnieni do domu
|
|
|
|
6
|
5 a(2) - Uczniowie zwolnieni do domu
|
|
|
|
7
|
8 a(2) - Złączenie grup
|
|
W. Muszyński
|
|
8
|
8 b(2) - Złączenie grup
|
|
W. Muszyński
|
|
dyżury
|
po lekcji
|
miejsce
|
zastępca
|
uwagi
|
podpis
|
4
|
pwDL
|
D. Pietrzycka
|
|
|
6
|
pwB
|
M. s.Zawadzka
|
|
|
7
|
pwDL
|
J. Fiedeń
|
|
|
|
|
|
|
|
Wiesława Grzegorczyk
|
lekcja
|
opis
|
zastępca
|
uwagi
|
podpis
|
1
|
5 d - matematyka, 032
|
W. Winiarska
|
za nieobecny oddział
|
|
2
|
7 a - godz.wych, 032
|
M. Chmiel
|
za nieobecny oddział
|
|
3
|
8 a - matematyka, 032
|
M. Marciniak
|
|
|
4
|
5 a - matematyka, 032
|
D. Pietrzycka
|
za nieobecny oddział
|
|
5
|
6 a - matematyka, 032
|
D. Pietrzycka
|
za nieobecny oddział
|
|
dyżury
|
po lekcji
|
miejsce
|
zastępca
|
uwagi
|
podpis
|
1
|
pwDL
|
A. Jarszak
|
|
|
|
|
|
|
|
Marta Klepka
|
lekcja
|
opis
|
zastępca
|
uwagi
|
podpis
|
2
|
7 b - historia, 129
|
B. Woźnica
|
za nieobecny oddział
|
|
3
|
4 d - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)
|
|
|
|
4
|
8 a - historia, 129
|
M. Marciniak
|
za nieobecny oddział
|
|
5
|
8 b - historia, 129
|
B. Kozyra
|
za nieobecny oddział
|
|
6
|
7 c - biblioteka
|
|
|
|
dyżury
|
po lekcji
|
miejsce
|
zastępca
|
uwagi
|
podpis
|
2
|
p1DP
|
B. Woźnica
|
|
|
5
|
p1DL
|
M. Brudkowska
|
|
|
|
|
|
|
|
Małgorzata Klonowska
|
lekcja
|
opis
|
zastępca
|
uwagi
|
podpis
|
3
|
6 e - j.angielski, 41
|
B. Woźnica
|
za nieobecny oddział
|
|
4
|
1 d - j.angielski, 102
|
A. Bednarska
|
|
|
5
|
3 c - j.angielski, 21
|
M. Kozioł
|
za nieobecny oddział
|
|
6
|
5 d(2) - j.angielski, 27
|
M. Majewska-Chudzik
|
za nieobecny oddział (cała klasa)
|
|
dyżury
|
po lekcji
|
miejsce
|
zastępca
|
uwagi
|
podpis
|
5
|
pwA
|
M. Olesiuk
|
|
|
|
|
|
|
|
Dariusz Korzeniewski
|
lekcja
|
opis
|
zastępca
|
uwagi
|
podpis
|
1
|
4 d - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)
|
|
|
|
2
|
8 a - wf, h3
|
J. Grzegorczyk
|
za nieobecny oddział
|
|
3
|
8 b - świetlica
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Małgorzata Machel
|
lekcja
|
opis
|
zastępca
|
uwagi
|
podpis
|
1
|
1 d - świetlica
|
|
S. Malczyk-Węcławska
|
|
2
|
1 d - świetlica
|
|
S. Malczyk-Węcławska
|
|
3
|
1 d - świetlica
|
|
S. Malczyk-Węcławska
|
|
|
|
|
|
|
Karol Madyniak
|
lekcja
|
opis
|
zastępca
|
uwagi
|
podpis
|
3
|
6 d - wf, h3
|
A. Widomska
|
|
|
4
|
6 c - wf, h1
|
M. Kozioł
|
za nieobecny oddział
|
|
5
|
6 e - wf, h1
|
J. Fiedeń
|
|
|
6
|
6 b(2) - Złączenie grup
|
|
J. Fiedeń
|
|
7
|
6 b(2) - Złączenie grup
|
|
J. Fiedeń
|
|
dyżury
|
po lekcji
|
miejsce
|
zastępca
|
uwagi
|
podpis
|
2
|
wD
|
U. Bojarska
|
|
|
|
|
|
|
|
Jolanta Nikiel
|
lekcja
|
opis
|
zastępca
|
uwagi
|
podpis
|
3
|
6 b - j.angielski, 40
|
M. Majewska-Chudzik
|
za nieobecny oddział
|
|
4
|
6 a - j.angielski, 40
|
M. Majewska-Chudzik
|
|
|
6
|
5 d(1) - Złączenie grup
|
|
M. Majewska-Chudzik (całą klasa)
|
|
dyżury
|
po lekcji
|
miejsce
|
zastępca
|
uwagi
|
podpis
|
6
|
pwDL
|
M. Okońska
|
|
|