Super lekcje

Google Classroom

Oddziały przedszkolne
Nawigacja
Logowanie


Wydarzenia klasowe 2017/2018
Prosimy wychowawców klas I-III oraz klas IV-VII o zaangażowanie swoich uczniów do opracowywania sprawozdań z ciekawych imprez odbywających w klasie, wycieczek, spotkań z ciekawymi ludźmi itp. Do tekstu należy dołączyć koniecznie min. 2-4 zdjęcia.


ARCHIWUM:


AKTUALNOŚCI:


Rok szkolny 2017/2018

 


Jesienne odkrycia - klasa IIId

Jak co roku o tej porze przyszła do nas jesień. Klasa IIId wybrała się na wycieczkę do lasu, aby sprawdzić,  czy jesień zagościła także w naszym lesie. Zabraliśmy ze sobą lupy, notatniki, papierowe torebki na zebrane leśne skarby, termometry i aparat fotograficzny. Pogoda i szczęście nam dopisały, bo w zaroślach spotkaliśmy sarenkę, z bardzo  bliska widzieliśmy sójkę, kosa i jego gniazdo, sikorkę bogatkę oraz mnóstwo grzybów. Po drodze spotkaliśmy grzybiarzy, którzy opowiedzieli nam o swoich zbiorach i pokazali grzyby, które zebrali. Dzieci rozpoznawały też gatunki drzew i liści. Widzieliśmy piękne muchomory, opieńki i inne grzyby. Dobrze, że poszliśmy do tego lasu, bo przekonaliśmy się na własne oczy, że jesień o nas nie zapomniała.
opracowała E. Żelechowska

las las

las las


Dzień Chłopaka w VII D

30 września obchodzimy Dzień Chłopaka. Jest to święto wszystkich chłopaków oraz mężczyzn - w ten uroczysty dzień panie składają życzenia, przygotowują niespodzianki oraz obdarowują prezentami. Chłopcy z klasy VIId  otrzymali od dziewczynek kolorowe "jaśki - przytulanki " oraz własnoręcznie upieczone ciasteczka. Zaprezentowali klasie ciekawy film, który wspomina ten dzień od najmłodszych klas. Sprawili tym wszystkim prawdziwą i bardzo miłą niespodziankę.
opr. A. Gruszczyńska

dc

dc

dc



Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Język...

Programy
Bierzemy udział w V edycji ogólnopolskiego programu.
Nasze sukcesy

Krajowy Certyfikat
Szkoły Promującej Zdrowie





Ciekawe strony




Znajdź nas
BIP szkoły
Projekt: Witold Muszynski - www