Google Classroom

Oddziały przedszkolne
Logowanie

Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Zapytania ofertowe
tablica

Szkoła Podstawowa Nr 4 w Łęcznej zaprasza do złożenia oferty cenowej na wyposażenie w pomoce dydaktyczne w ramach programu „Aktywna tablica”.
Specyfikacja zamówienia oraz formularz oferty w załączniku - pobierz...

Bezpieczny dom i gospodarstwo – konkurs plastyczny
konkurs plastyczny
W ramach realizacji programu edukacyjnego „Bezpieczne życie” zakończył się etap szkolny powiatowego konkursu plastycznego „Bezpieczny Dom i Gospodarstwo”, w którym wzięli udział uczniowie klas 0-III. Wszystkie prace, które spełniły wymogi formalne,  zostały przekazane do etapu gminnego.
Jedna paczka - jedna klasa
paczka
Samorząd Uczniowski organizuje akcję „Jedna paczka - jedna klasa”, która będzie trwała do 6 grudnia 2017r. Każda klasa przygotowuje  jedną paczkę mikołajkową, w której  mogą być słodycze, żywność trwała, kosmetyki,  ubrania w dobrym stanie, przybory szkolne, książki, zeszyty, itp. Należy ją podpisać i złożyć w sali 16A  (klasy I-III) i 128 (klasy IV - VII i oddziały gimnazjalne). Zebrane dary trafią do dzieci w Domu Dziecka w Kijanach i do Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Bystrzycy
Ogólnopolska zbiórka na stypendia dla uzdolnionej młodzieży
zbiórka
W dniach od 16 do 27.10.2017r. Szkoła Podstawowa nr 4 im. Papieża Jana Pawła II w Łęcznej po raz jedenasty przeprowadziła zbiórkę publiczną na terenie własnego obiektu i na ulicach Łęcznej. Celem kwesty jest pomoc młodym, zdolnym ludziom pochodzącym z małych miejscowości i niezamożnych rodzin.
Erasmus+: Za nami pierwsze spotkanie projektowe
Erasmus
W ramach realizacji projektu Erasmus+ „Już dziś zaplanuj swój sukces” w Szkole Podstawowej nr 4 im. Papieża Jana Pawła II odbyło się pierwsze Międzynarodowe Spotkanie Projektowe. W czwartek 9 listopada 2017 roku przyjechali do nas nauczyciele z Chorwacji i Łotwy. Na miejscu zostali powitani przez dyrekcję, mieli okazję zaprezentować własne placówki oraz obejrzeć naszą szkołę. Goście zostali oprowadzeni po salach lekcyjnych, bibliotece, obiektach sportowych. Obejrzeli zajęcia, mogli porozmawiać z nauczycielami i uczniami. Duże wrażenia na pedagogach z Łotwy i Chorwacji wywarło Miasteczko Ruchu Drogowego.

Język...

Programy
Bierzemy udział
w ogólnopolskich programach.

V edycji programu.


Nasze sukcesyKrajowy Certyfikat
Szkoły Promującej Zdrowie
Tytuł Szkoły
Przyjaznej Dziecku z Cukrzycą
Ciekawe strony
Znajdź nas
BIP szkoły
Projekt: Witold Muszynski - www